Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Wosk Twardy olejny firmy OSMO czym się charakteryzuje ?

Wosk Twardy olejny firmy OSMO czym się charakteryzuje ?

  • przez

Wosk twardy olejny Osmo to specjalna bezbarwna powłoka, która oparta jest na bazie naturalnych olejów i wosków. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla osób, które poszukują niezawodne powłoki ochronnej dla różnorodnych powierzchni drewnianych.

Jakie zalety posiada wosk twardy olejny?

Oryginalny wosk twardy olejny Osmo jest bardzo trwały i wytrzymały, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania spełniać będzie swoje podstawowe zadania. Po wosk marki Osmo powinny sięgnąć w pierwszej kolejności te osoby, które chcą zachować naturalne piękno drewnianych powierzchni. Wosk bardzo skutecznie chroni powierzchnię przed ścieraniem i wnikaniem brudu. Jest to dobry wybór dla osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o nieprzyjemnych dla oka plamach z kawy, wina i różnorodnych cieczy. Wosk twardy olejny Osmo tworzy mikroporowatą powłokę, która umożliwia drewnu swobodne oddychanie. Do największych zalet należy zaliczyć także łatwość w aplikacji, czyszczeniu i systematycznej konserwacji. Mało osób zdaje sobie sprawę również z tego, że wosk olejny Osmo umożliwia częściową renowację powłoki.

Zastosowanie wosku twardego olejnego

Wosk twardy olejny Osmo wykorzystywany jest przede wszystkim do bezbarwnego wykończenia różnorodnych powierzchni drewnianych. Wosk najczęściej kładzie się na barwiące powłoki Osmo. Preparat ten doskonale sprawdzi się nie tylko do podłóg drewnianych wykonanych z desek litych, ale również do desek warstwowych i pokładowych. Nie można zapominać także o popularnych płytach OSB, parkietach i podłogach korkowych. Wosk twardy olejny Osmo wykorzystywany jest także do mebli i zabawek drewnianych. Wosk jest zgodny z EN 71.3, dlatego też jest całkowicie bezpieczny dla dzieci.

Dlaczego warto stosować wosk Twardy olejny OSMO?

Wosk olejny Osmo może pochwalić się doskonałymi parametrami hydrofobowymi. Pozostawia on bardzo dobrze widoczną strukturę naturalnego drewna, dzięki czemu można podziwiać niepowtarzalne rysy słojów. Gotowa powłoka jest ekologiczna i dość tania, dzięki czemu praktycznie każdy może skorzystać z jej olbrzymiego potencjału. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt krycia, wystarczy nałożyć dwie warstwy na surowe drewno. Jeżeli chodzi o renowację, to w zupełności wystarczy aplikacja jednej powłoki. Na szczególną uwagę zasługuje także niespotykana wydajność – około 12-15 m2 (przy dwóch warstwach). Sprawdź też akrylowe i kredowe farby do drewna

Dodaj komentarz