Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Oryginalna Chemia import – czy lepsza od Polskiej?

Oryginalna Chemia import – czy lepsza od Polskiej?

Chemia Import zza Odry nadal ma się dobrze, gdyż większość z nas przekonana jest, iż jest to towar lepszej jakości. To przekonanie to efekt czasów PRL – u, kiedy sklepowe półki świeciły pustkami i każdy szukał źródła, by kupić proszek lub płyn z importu.

 

Niemiecka chemia gospodarcza lepsza od polskiej?

 

Przekonanie o lepszej jakości produktów z importu nie wzięło się znikąd. Jak wskazują badania chemia z importu to produkty bardziej skoncentrowane. Ma to wpływ nie tylko na czyszczenie powierzchni, ale i pranie, wybielanie oraz efekty zapachowe. Okazuje się bowiem, że w środkach chemicznych naszych sąsiadów jest inny skład niż w krajowych. Zazwyczaj oznacza to w praktyce tyle, iż do osiągnięcia takiego samego efektu potrzebują oni mniej detergentu. Zatem chemia z importu jest bardziej wydajna.

Znawcy wskazują ponadto, że w rodzimej chemii nie stosuje się rozjaśniaczy optycznych, które znacząco wpływają na wizualne odczucia wobec bieli ubrań. Dzięki temu tkaniny wydają się jaśniejsze i bielsze.

 

Jaką Chemie z  Importu najczęściej kupujemy?

 

Najchętniej sprzedają się oczywiście proszki do prania, płyny do płukania, płyny do mycia naczyń. Cenimy sobie dobre i sprawdzone marki, a jeśli dodatkowo pochodzi ona od producenta zza Odry, jest jeszcze bardziej pożądana. Zazwyczaj kupujemy opakowania ekonomiczne, by starczyły na dłuższy czas. Ponadto większe opakowanie to również niższa cena. Przy zakupie warto zwracać uwagę, czy produkty są oryginalnie zapakowane. Tylko wtedy mamy gwarancję najwyższej jakości. Tak naprawdę istotne jest to, czy produkt został faktycznie wyprodukowany za naszą granicą. Skąd najczęściej kupujemy chemię?

 

Niemcy jako główny producent Chemii z Importu

 

Chemia import to nie tylko produkty zza Odry. Podobna jakość cechuje produkty wysyłane na rynek Belgii, Austrii, Anglii, Danii. Obecna migracja Polaków po świecie pozwala na szerokie możliwości. Dzięki temu mamy okazję przetestować i przekonać się, czy naprawdę nasza rodzima chemia jest gorszej jakości od chemii z importu.

 

Aby nasz zakup okazał się trafiony, należy znaleźć odpowiednie źródło. Rynek obfituje bowiem w wielu nieuczciwych sprzedawców, którzy na różne sposoby próbują oszukiwać nieświadomych klientów. Należy przede wszystkim zwracać uwagę na oryginalne opakowanie i wnikliwie czytać informacje umieszczone na opakowaniu.

 

Sprawdź również nasz poprzedni artykuł Meble na wymiar

1 komentarz do “Oryginalna Chemia import – czy lepsza od Polskiej?”

  1. Pingback: Sprawdzone rozwiązania żele i płyny do prania z Niemiec

Dodaj komentarz