Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » O zarabianiu poprzez klikanie

O zarabianiu poprzez klikanie

W czasach których żyjemy dzięki wszechobecnej obecności Internetu zarabiać może niemal każdy – nawet osoby które są niepełnoletnie. Jedną z metod umożliwiających pozyskanie funduszy młodym ludziom jest metoda na tak zwane klikanie. Na samym początku należy zaznaczyć, że jest to niestety bardzo mało efektowny sposób zdobywania gotówki. Niemniej jednak pozwala on na zarobienie przynajmniej kilkudziesięciu złotych miesięcznie w ogromnej większości przypadków. Na czym polega zatem zarabianie poprzez klikanie? Nazwa mówi tutaj sama za siebie – polega na klikaniu w różnego rodzaju reklamy czy też linki.
klikanie

klikanie

Kliknięcie w dany link powoduje przyznanie zazwyczaj kwoty kilku groszy które to na koniec miesiąca będą podliczone i gdy tylko przekroczymy określony próg minimalny zostaną nam one wypłacone.

Czasami zdarza się również, że zamiast pieniędzy za kliknięcia przyznawane są najpierw punkty, które dopiero potem można wymienić na daną kwotę pieniężną lub też nagrody rzeczowe. Sam system klikania oferuje bardzo nikłe zarobki dlatego jeżeli tylko istnieje taka możliwość a chcemy zwiększyć możliwą do uzyskania kwotę to należy rozważyć system poleconych jeżeli tylko strona takowy oferuje. Inną metodą jest zalogowanie się do kilkudziesięciu takich stron oferujących zarobek poprzez klikanie.

Obecnie jedną z najpopularniejszych stron tego typu jest portal Traffic Mansoon. Zarabiamy na nim w walucie amerykańskiej co może być nie bez znaczenia przy obecnych kursach walut. Z całą pewnością pozwala on uzyskać lepsze wyniki finansowe niż korzystanie z polskich serwisów tego rodzaju.

Poprzez łączenie zarobków z kilku stron można osiągnąć wyniki na poziomie kilkuset złotych. Jak w przypadku każdej pracy tutaj również wszystko zależy od poświęconego przez nas czasu. Im więcej czasu poświęcimy na tym większe kwoty możemy liczyć na koniec miesiąca.

Zarabianie przez klikanie zazwyczaj zabiera od około 20 minut do ponad jednej godziny. Nie należy jednak traktować tego rodzaju pracy jako głównego źródła utrzymania lecz jako dodatkowe, bonusowe źródło przychodu gotówki.

Tak więc klikanie w reklamy i linki ma największy sens jako dodatkowe źródło kieszonkowego dla młodych ludzi.

Dodaj komentarz