Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Worki sako i pufy piłki w strefach kibica

Worki sako i pufy piłki w strefach kibica

W trakcie trwania Mundialu niezwykle modne stało się oglądanie rozgrywek w strefach kibica. Największym hitem specjalnej przestrzeni dla fanów piłki nożnej okazały się worki sako i pufy piłki. Te wygodne siedziska zyskały popularność dzięki temu, że idealnie dopasowują się do pozycji ciała użytkowników.

Worki sako

Worki sako w strefach kibica

Fani piłki nożnej przychodząc do strefy kibica oczekują nie tylko dobrej jakości obrazu na telebimie i gorącej atmosfery, ale także wygodnych siedzisk. Najlepszym sposobem na zapewnieniem kibicom wysokiego komfortu oglądania rozgrywek, jest wyposażenie strefy kibica w worki sako. Ich główną zaletą jest niezwykła wprost plastyczność. Tę cechę worki sako zawdzięczają wypełnieniu w postaci granulatu styropianowego, które idealnie dopasowuje się pozycji ciała użytkownika.

Takie wypełnienie jest także bardzo lekkie, dzięki czemu worki sako można bez problemu dowolnie przenosić i przestawiać. Jest to szczególnie ważne tam, gdzie strefy kibica muszą być szybko zaaranżowane na potrzeby danego meczu. Dodatkowym atutem worków sako wypełnionych granulatem jest izolacja od chłodnego podłoża. Sprawdzają się znakomicie w strefach kibica na świeżym powietrzu, w ogródkach letnich przy pubach i kawiarniach oraz na miejskich placach i skwerach.

Worki sako

Pufy piłki w strefach kibica

Największym powodzeniem wśród siedzisk w strefach kibica cieszą się pufy piłki. Oczywiście ich kształt nawiązuje do dyscypliny sportowej, więc wyglądają bardzo atrakcyjnie jako siedziska dla kibiców, którzy uwielbiają piłkę nożną. Obecnie na rynku dostępne są pufy w kształcie piłek w barwach różnych reprezentacji, dzięki czemu można je dopasować do aktualnych rozgrywek. Warto wiedzieć, że szeroka paleta barw ekoskóry, z której szyte są pufy piłki, pozwala dopasować kolorystykę siedziska zarówno dla płci męskiej, jak i dla płci żeńskiej. Nie bez znaczenia jest także to, że siedziska wykonane z ekoskóry są bardzo wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Wystarczy przetrzeć je mokrą ściereczką, aby przywrócić im świeży wygląd. Jest to szczególnie ważne w lokalach oferujących swoim klientom – kibicom napoje i posiłki. Worki sako i pufy piłki są wykonane z materiałów najwyżej jakości, dlatego bez problemu przetrwają nie tylko mundial, ale posłużą kibicom także podczas oglądania innych rozgrywek. Sprawdź również Lego – Dlaczego klocki będą świetnym prezentem dla każdego dziecka

 

Dodaj komentarz