Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Wodoodporne pufy i fotele relaksacyjne: kolekcja Gold

Wodoodporne pufy i fotele relaksacyjne: kolekcja Gold

Sezon wiosenno-letni przyczynił się do sprzedażowego sukcesu kolekcji Gold, czyli nowoczesnych puf i foteli na zewnątrz. Meble relaksacyjne wykonane z wodoodpornego materiału w kolorze starego złota stały się niezwykle popularne. Dlatego poświęcimy im kilka słów, przedstawiając ich właściwości i zastosowanie.

wodoodporne pufy

Jakie właściwości mają wodoodporne pufy?

Meble relaksacyjne wykonane z materiału wodoodpornego mogą być użytkowane na zewnątrz bez obawy o ich kondycję podczas zmiennej pogody. Nie zaszkodzi im poranna rosa, letni deszczyk, ani krople wody z basenu. Co więcej, takie siedziska są również odporne na zabrudzenia, więc możemy śmiało ustawić je wprost na trawniku obok grilla lub piaskownicy. Wodoodporne pufy i fotele są wypełnione granulatem styropianowym, dzięki czemu są lekkie i łatwo można je przenosić, tam, gdzie akurat są potrzebne. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych, ciężkich mebli ogrodowych ze sztywnym stelażem. Wypełnienie puf ma właściwości izolacyjne, więc użytkownicy są chronieni przed negatywnym wpływem zimnego podłoża. Dzięki granulatowi styropianowemu pufy i fotele idealnie dopasowują się do pozycji ciała użytkownika, co gwarantuje wygodę i wysoki komfort siedzenia oraz leżenia.

Jakie zastosowanie mają wodoodporne pufy?

Meble relaksacyjne wykonane z materiału wodoodpornego najlepiej sprawdzają się na świeżym powietrzu. Są eksponowane najczęściej na balkonie, tarasie, werandzie i w ogrodzie. Dzięki swoim właściwościom mogą być zabierane  pod namiot, na biwak czy też nad jezioro i na ryby. To idealne siedziska obok basenu lub grilla, jako nowoczesna alternatywa dla koca, krzesła lub plastikowego leżaka.

Jeśli cenimy oryginalny design warto przyjrzeć się produktom z kolekcji Gold. Sztandarowym siedziskiem z tej kolekcji jest Worek Mega Sako Gold przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą komfortowo wypoczywać na świeżym powietrzu. Ten model jest znacznie większy od siedziska zwanego Pufa Sako Gold, przeznaczonego dla dzieci młodzieży. Nieco odmienną formę i kształt prezentuje leżanka Naomi, która została zaprojektowana z myślą o osobach lubiących się opalać. Specjalnie profilowane siedzisko leżanki zapewnia niezwykłą wprost wygodę podczas zażywania kąpieli słonecznych lub drzemki pod chmurką.

 

Dodaj komentarz