Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Wodoodporne pufy i fotele na zewnątrz

Wodoodporne pufy i fotele na zewnątrz

Sezon wiosenno-letni to najlepszy moment by zaplanować urządzenie wygodnego miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu. Jeśli nie wiesz jak zaaranżować przestrzeń w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie, przeczytaj dlaczego najlepsze siedziska na zewnątrz to wodoodporne pufy i fotele relaksacyjne.

Wodoodporne pufy

Wodoodporne pufy i fotele relaksacyjne: właściwości

Najważniejszymi elementami aranżacji miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu: w ogrodzie, na tarasie lub na werandzie, są odpowiednie siedziska. Najlepiej w tej roli sprawdzają się wodoodporne pufy i fotele relaksacyjne, które maja tę zaletę, że nie musimy się martwić o ich kondycję przy zmiennej aurze. Rosa, przelotny deszcz lub woda z basenu nie zaszkodzą takim meblom. Co więcej, wodoodporny poliester i materiał teflonowy, z których najczęściej szyje się takie pufy, są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia.

Kolejną zaletą tych siedzisk jest ich wypełnienie, czyli granulat styropianowy. Jest on niezwykle lekki, dzięki czemu pufy i worki sako można dowolnie przestawiać. Granulat styropianowy posiada właściwości izolacyjne, więc użytkownik jest dobrze chroniony przed negatywnym wpływem chłodnego podłoża. Dzięki elastycznemu wypełnieniu fotele relaksacyjne dopasowują się idealnie do pozycji ciała użytkownika. Jest to gwarancją wygody i komfortu użytkowania.

Wodoodporne pufy i fotele relaksacyjne: zastosowanie

Wodoodporne pufy i fotele relaksacyjne świetnie sprawdzają się na zewnątrz: w ogrodzie, na tarasie, balkonie oraz na pikniku lub podczas biwakowania nad jeziorem. Dzięki ich właściwościom możemy je bez obaw ustawić na trawie, obok basenu lub grilla. Obecnie ten rodzaj siedziska sprzedaje się najlepiej w dwóch kolorach: starego złota i butelkowej zieleni. Pierwszy z nich jest elegancki, świetnie nadaje się także do salonu, gdzie możemy umieścić pufę po sezonie wiosenno-letnim. Drugi kolor idealnie nadaje się na wszelkie wyjazdy: pod namiot, na ryby lub na biwak. Dzieci uwielbiają worki sako, na których można leżeć, dlatego takie siedziska warto umieścić w ogrodzie obok piaskownicy, huśtawek lub w domku na drzewie. Dla osób, które chcą umożliwić dzieciom bezpieczną zabawę na balkonie lub na tarasie dobrym rozwiązaniem są niewielkie i lekkie pufy Cubo oraz pufki Cube w rozmiarze S i L.

Dodaj komentarz