Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Torby reklamowe – pomysł na prezent biznesowy

Torby reklamowe – pomysł na prezent biznesowy

  • przez

Torby z logo firmy są coraz częściej wykorzystywane przez firmy, zwłaszcza torby ekologiczne. Torby reklamowe z logo to jeden z subtelniejszych sposobów na reklamę. W obecnych czasach dla większości klientów liczy się aby siatki i torebki zakupowe były ekologiczne. Ten sposób na reklamę jest niedrogi i szybki, a przynosi wysoką rozpoznawalność marki. Znakomicie sprawdzą się jako gadżety reklamowe. Oferujemy możliwość stworzenia torby z indywidualnym nadrukiem w różnych rozmiarach i rodzajach.

torby bawełniane z nadrukiem

Torby papierowe czy plastikowe?

Wiadomo, że lepsze są papierowe torby, które mogą się przydać w tych ciężkich czasach również jako rozpałka. Posiadamy torby ekologiczne z materiałów bawełnianych, które są najbardziej popularne, polipropylenu, które używa się najczęściej przy zakupach, papierowe oraz torby foliowe. Torby papierowe nie są używane jeszcze tak często jak plastikowe, ponieważ są rzadziej dostępne, a jeśli już są, to ich cena jest znacznie wyższa niż tej plastikowej, co zniechęca konsumentów.

Torby papierowe

Torby jako gadżety reklamowe twojej firmy

Torba to idealny pomysł na gadżet reklamowy, który może być prezentem podczas konkursu jak i zwykłym gadżetem na sprzedaż. Podczas przemieszczania się po mieście z torbą, logo automatycznie utrwala się w pamięci każdego przechodnia, który spojrzy na nią kątem oka. W produkcji gadżetów reklamowych powinno być istotne by materiały były dobre jakościowo i mogły służyć przez długi czas.

Torby nie tylko na zakupy

Świetnym wyborem jest sprzedawanie ekologicznych toreb bawełnianych, które są wytrzymałe i świetnie nadadzą się do codziennego użytku. Jeśli projekt całości torby jet efektywny i przyjemny dla oka, to konsumenci chętnie będą z nich korzystać. Uczniowie zamiast nosić do szkoły plecaki czy teczki coraz częściej wybierają oryginalnie zaprojektowane torby ekologiczne – bawełniane. Dlatego warto postarać się jeśli chodzi o projekt Twojej torby. Torba bawełniana to także świetny pomysł na prezent.

Torby bawełniane z nadrukiem

Specjalizujemy się w tworzeniu dobrej jakości, wyjątkowe torby reklamowe dla Twojej firmy. Torby reklamowe, ekologiczne, foliowe – Producent Miropak

Dodaj komentarz