Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Sofa Master: rozkładana leżanka w 5 minut!

Sofa Master: rozkładana leżanka w 5 minut!

Na rynku meblarskim pojawiła się nowość wśród siedzisk ogrodowych, użytkowanych na świeżym powietrzu. Sofa Master to wygodna leżanka z materiału outdoorowego, która można rozłożyć w dowolnym miejscu: w ogrodzie, na plaży lub na biwaku. Oto kilka słów na temat właściwości tego produktu.

Sofa Master

Sofa Master: właściwości nowoczesnej leżanki

Sofa Master to nowość na rynku meblarskim. Jej wyróżnikiem jest to, że można ją rozłożyć zaledwie w 5 minut! Ten kolorowy leżak to absolutny „must have” w każdym ogrodzie i na tarasie. Przyjrzyjmy się temu, jakie właściwości i możliwe zastosowania ma ten nowoczesny fotel. Sofa Master jest idealnym siedziskiem do każdego modnego ogrodu i na taras! Sofa Master powstałą z myślą o tym, by użytkownicy zastąpili stare leżaki tym wygodnym fotelem relaksacyjnym. Produkt jest skompresowany do bardzo małych rozmiarów – wygodnej torby z uchwytem, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie: na biwak, na plażę lub nad jezioro! Po wyciągnięciu z opakowania pufa nabiera powietrza i kształtuje się w dużą sofę z oparciem. Sofa Master jest wypełniona gąbką, a nie samym powietrzem, dzięki czemu tworzy stabilny stelaż oparcia, wygodny dla pleców. To odpowiedni produkt dla osób skarżących się na ból kręgosłupa. Z boku fotela znajduje się pojemna kieszeń na tablet lub smartfon.

sofa master 3

Sofa Master: zastosowanie leżanki z materiału outdoorowego

Sofa Master to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą wymienić swój stary leżak na coś nowoczesnego i wygodnego. Z uwagi na jej wodoodporne właściwości można bez obawy trzymać sofę przy basenie czy w ogródku. Unikalny sposób pakowania oraz niewielki rozmiar pufy spakowanej do pokrowca – torby, umożliwia łatwy transport sofy na miejsce wypoczynku.

Trwały, wodoodporny materiał, z którego są wykonane nowoczesne pufy na zewnątrz, świetnie chroni przed negatywnym wpływem wilgotnego i chłodnego podłoża. Dzięki takim materiałom nie musimy martwić się, że nasze fotele relaksacyjne w ogrodzie zmokną i ulęgną zniszczeniu. Producenci zachwalają je jako znakomite rozwiązanie podczas grillowania lub zabaw przy basenie. Ich przeznaczenie to nie tylko balkony i tarasy w zabudowie wielkomiejskiej, ale także werandy i ogrody przy domach wolnostojących. Pufy na zewnątrz idealnie sprawdzają się w roli dodatkowych siedzisk, gdy odwiedzą nas niespodziewani goście lub kiedy urządzamy duże przyjęcie pod gołym niebem.

Dodaj komentarz