Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Pufy z oparciem – połączenie tradycji z nowoczesnością

Pufy z oparciem – połączenie tradycji z nowoczesnością

Pufy z oparciem to prawdziwy hit sprzedażowy. Te siedziska wypełnione granulatem styropianowym zawdzięczają swoją popularność udanemu mariażowi tradycji i nowoczesności. Klasyczne, ale miękkie oparcia zyskały zwolenników nie tylko wśród dzieci i nastolatków, ale także pośród użytkowników ze starszego pokolenia.

Pufy z oparciem

Fotel Sakura z poliestru świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach.

Pufy z oparciem: właściwości i zalety

Fotele młodzieżowe i relaksacyjne wyróżniają się tym, że użytkownik może sam wybrać pozycję w jakiej chce odpoczywać. Umożliwia to wypełnienie fotela, które jest lekkie, sprężyste i łatwo poddaje się formowaniu przez osoby siedzące na nim. Największą zaletą są designerskie formy, kształty i ciekawe wzornictwo, które sprawiają, że pufy z oparciem doskonale prezentują się zarówno w pokoju nastolatka, jak i w salonie. Ten typ siedziska jest chętnie kupowany z uwagi na połączenie dwóch cech: elastyczności pufy i stabilności tradycyjnego fotela. Warto zauważyć, że dzięki właściwościom izolacyjnym granulatu styropianowego osoba siedząca na fotelu jest całkowicie chroniona przed zimnym podłożem. Co więcej, to siedzisko dostosowuje się do użytkownika, a nie odwrotnie.

Pufy z oparciem

Fotel Flavio jest polecany do salonów w stylu nowoczesnym.

Pufy z oparciem: zastosowanie

Fotele relaksacyjne zwracają na siebie uwagę nowoczesnymi kształtami i oryginalnym wzornictwem. Te meble z pewnością nie są nudne i pospolite! Ich zastosowanie w aranżacji wnętrz sprawdza się idealnie w stylu nowoczesnym, jak również eklektycznym i futurystycznym. Nawet miłośnicy stylu skandynawskiego znajdą coś dla siebie w szerokiej ofercie puf z oparciem. Warto zwrócić uwagę na to, że prócz energetycznych i modnych kolorów takich jak: limonka, pomarańcz czy słoneczny odcień żółtego, pufy z oparciem występują także w wersjach spokojnych i jasnych. Tak więc zarówno energiczna młodzież, jak i stateczni seniorzy, mogą wybrać fotel dopasowany do ich gustu i zgodny z charakterem urządzanego wnętrza.

Zauważalnym trendem roku 2017 były wzmożone zakupy puf z oparciem zarówno do salonów, pokoi młodzieżowych, jak i do sypialni i pokojów dziecięcych. Klienci chętnie eksponują takie nowoczesne siedziska w pokojach dziennych, z których korzystają wszyscy domownicy i goście.

Dodaj komentarz