Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Pufy z modnymi wzorami geometrycznymi

Pufy z modnymi wzorami geometrycznymi

Wzory geometryczne nigdy nie wychodzą z mody! Najmodniejsze z nich to oczywiście paski, trójkąty i kratka, ale wszelkie inne opcje także są doceniane przez dekoratorów wnętrz. Największym hitem sprzedażowym są obecnie pufy i fotele relaksacyjne uszyte z kolorowych trójkątów, tworzących wesoły, barwny mix.

Pufy wgeometryczne wzoryPufy w trójkąty

Największą popularnością wśród foteli relaksacyjnych cieszy się wesoły, kolorowy wzór w trójkąty. Nic dziwnego – taka feeria barw pasuje niemal do każdej aranżacji w stylu nowoczesnych, industrialnym i eklektycznym. Wygodne siedziska uszyte z kolorowej ekoskóry lub poliestru chętnie kupuje młodzież, lubiąca wszelkie topowe nowinki wnętrzarskie. Ten geometryczny wzór przypadł także do gustu dekoratorom wnętrz, odpowiedzialnym za urządzanie tzw. stref relaksu w biurowcach oraz poczekalni w bankach i przychodniach. Barwne akcenty doceniają także dzieci, dlatego pufy w trójkąty coraz częściej stanowią wyposażenie sal zabaw, przedszkoli, świetlic szkolnych i klubów malucha.

Pufy w paski

Dekorując wnętrze pufami w paski należy pamiętać, że jest to wzór bardzo intensywny. Paski zawsze zwracają na siebie uwagę – przyciągają wzrok domowników i gości. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie pufy w paski w centralnym miejscu w salonie i powstrzymanie się od dodatkowych elementów z tym wzorem geometrycznym. Zbyt duża powierzchnia ozdobiona paskami może szybko męczyć nasze oczy. Dobrym rozwiązaniem są niewielkie gabarytowo pufy typu roller lub kostka ze wzorem w delikatne, drobne paseczki. Wizualnie całość siedziska jest wówczas lekka, co odpowiada jego prawdziwym właściwościom.

Pufy w kółka i kropki

Najbardziej lekkim i neutralnym geometrycznym wzorem są kółka i kropki. Siedziska ozdobione tym deseniem sprawiają wrażenie lekkich i pasują do wnętrz o swobodnym charakterze. Często wybierają je nastolatki oraz panie dekorujące sypialnię. Ich zaletą uniwersalność, szczególnie w klasycznym wydaniu, czyli w połączeniu koloru czarnego i białego.

Dekoracyjne wzory w kropki, paski lub w trójkąty to wspaniały sposób, by odmienić wnętrze, które nam się już znudziło. Stosując te wzory pamiętajmy jednak o zasadzie umiaru, bowiem geometryczne kształty są zazwyczaj intensywne i angażujące.

Dodaj komentarz