Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Pufa piłka: właściwości i zastosowanie siedziska

Pufa piłka: właściwości i zastosowanie siedziska

W trakcie mundialu branża meblarska odnotowała znaczny wzrost zainteresowania pufami w kształcie piłki nożnej. Pufa piłka to siedzisko nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych i seniorów. Co warto wiedzieć o tego typu siedziskach?

Pufa piłkaPufa piłka: właściwości fotela kibica

Według raportów sprzedażowych pufy piłki są obecnie najbardziej popularne pośród nowoczesnych siedzisk. Tak duże zainteresowanie tym modelem pufy, którego wypełnienie stanowi granulat styropianowy, wiąże się z właściwościami pufy piłki. Główną zaletą puf w kształcie piłek jest plastyczność, lekkość i atrakcyjna kolorystyka. Klienci mają do wyboru nie tylko pufy w kształcie piłki nożnej, ale także siedziska wzorowane na innych piłkach: siatkowej, tenisowej, rugby i koszykowej. Największym zainteresowaniem cieszą się kolorowe pufy w kształcie piłki nożnej z ekoskóry, pasujące do nowoczesnych pokoi dziecięcych i młodzieżowych.

Warto wiedzieć, że pufa piłka, zwana inaczej fotelem kibica, jest wypełniona granulatem styropianowym, który jest lekki i elastyczny, dlatego siedzisko dopasowuje się do ciała użytkownika. Osoba siedząca na pufie odczuwa wysoki komfort z uwagi na elastyczność wypełnienia, które masuje plecy i poddaje się kształtowaniu przez użytkownika.

Pufa piłka: zastosowanie foteli sportowych

Opinie i oceny konsumenckie foteli sportowych w kształcie piłki są zdecydowanie pozytywne. Klienci podkreślają, że najwięcej radości sprawiają duże pufy piłki, ponieważ wówczas mogą z nich korzystać nie tylko dzieci i nastolatki, ale także dorośli i seniorzy. Siedziska tego typu najwyraźniej spełniają także oczekiwania klientów, którzy zakupili je z przeznaczeniem do lokali użyteczności publicznej.

Obecnie takie siedziska coraz częściej pojawiają się w czytelniach, bibliotekach dla dzieci, świetlicach szkolnych, salach zabaw i w klubach malucha. Fotele kibica wykonane z ekoskóry idealnie nadają się do użytkowania w pomieszczeniach, gdzie przebywa wiele osób ponieważ są odporne na zabrudzenia i można w łatwy sposób je odświeżyć. Obecnie najpopularniejszym zastosowaniem puf w kształcie piłki nożnej jest aranżacja stref kibica, zarówno we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu. Pufy piłki to idealne siedzisko, by oddać się ulubionej rozrywce. Ich kształt inspiruje osoby lubiące aktywność i różne dyscypliny sportowe.

Dodaj komentarz