Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Paznokcie hybrydowe- na czym polega manicure hybrydowy?

Paznokcie hybrydowe- na czym polega manicure hybrydowy?

  • przez

Paznokcie hybrydowe, jako nowoczesna forma pielęgnacji dłoni, zdobywają coraz większą popularność w świecie mody i urodowych trendów. Manicure hybrydowy to nie tylko kolejna technika zdobienia paznokci, ale także sposób na długotrwałe i efektowne wykończenie, które przetrwa wiele dni bez odprysków czy uszkodzeń.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy jest bardzo popularną stylizacją paznokci Manicure hybrydowy to innowacyjna metoda pielęgnacji paznokci, która wykorzystuje specjalne lakiery hybrydowe, łączące cechy klasycznych lakierów do paznokci z trwałością i wytrzymałością żeli UV. Ten proces tworzy wyjątkową powłokę, która przylega do płytki paznokcia, zapewniając długotrwałe i błyszczące wykończenie W trakcie tego zabiegu wykorzystuje się lampę UV lub LED, co zapewnia szybkie utwardzenie lakieru hybrydowego. Jedynym przeciwwskazaniem do jego wykonania jest uczulenie na substancje zawarte w lakierze do paznokci lub różne choroby paznokci.

Jak przebiega manicure hybrydowy?

Wykonanie paznokci hybrydowych zaczyna się od przygotowania paznokci poprzez odtłuszczenie i usunięcie skórek oraz nadmiaru płytki paznokcia przez bloczek polerski. Na czystą płytkę paznokcia nakłada się cienką warstwę bazy hybrydowy, który jest utwardzany pod lampą UV lub LED. Następnie nakłada się dwie lub więcej warstw lakieru hybrydowego w wybranym kolorze, utwardzając każdą warstwę w lampie. Wykonujemy różne zdobienia na utwardzonym lakierze. Na zakończenie nakłada się top coat, czyli lakier zabezpieczający, który nadaje paznokciom połysk i chroni kolor przed ścieraniem. Każda warstwa lakieru jest utwardzana w lampie UV lub LED, co zapewnia szybkie i trwałe wykończenie, które utrzymuje się na płytce paznokcia przez około 2-3 tygodni.

Paznokcie hybrydowe

Dlaczego stylizacje lakierem hybrydowym zyskują popularności?

Lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej niż tradycyjny lakier do paznokci, nawet do dwóch-trzech tygodni. Jest bardziej odporny na uszkodzenia, odpryski i ścieranie w porównaniu z klasycznymi lakierami. Proces utwardzania w lampie UV lub LED sprawia, że paznokcie są gotowe od razu po zakończeniu zabiegu. Lakierów hybrydowych jest mnóstwo, co pozwala na eksperymentowanie z różnymi odcieniami i efektami. Wykonanie manicure hybrydowego to nie tylko metoda zdobienia paznokci, ale także sposób na długotrwałe utrzymanie ich piękna i zadbanego wyglądu. Jest to doskonała opcja dla osób poszukujących trwałego i efektownego wykończenia paznokci, które przetrwa wiele dni bez konieczności poprawek. Innowacyjnym rozwiązaniem stylizacji paznokci są również naklejki hybrydowe, dzięki którym ozdobienie paznokci będzie łatwiejsze i prostsze. Więcej informacji na ich temat znajdziesz na profilu facebooka Ohora Polska.

Trwałość manicure- od czego zależy?

Trwałość manicure’u hybrydowego zależy zdecydowanie od kondycji płytki paznokcia. Zdrowa płytka paznokcia jest zdecydowaną gwarancją trwałych i wytrzymałych hybryd. Wytrwałość stylizacji paznokci zależy również od receptur i jakości lakieru jakim się posługujemy, poprawnego opracowanie płytki paznokcia przed nałożeniem lakieru, utwardzania lakieru w odpowiedniej ilości czasu w lampie UV lub LED, prawidłowego nałożenia produktów do paznokci hybrydowych.

Paznokcie hybrydowe

Jakie są najpopularniejsze metody stylizacji paznokci?

Najpopularniejszą metodą stylizacji paznokci to manicure tradycyjny hybrydowy, lecz istnieją inne metody. Manicure żelowy, jest to trudniejsza metoda, jego przygotowanie wygląda bardzo podobnie do przygotowania płytki paznokcia pod hybrydę, trzeba ją zmatowić, oczyścić i odtłuścić. Żel w porównaniu do hybrydy, która po zastygnięciu jest w miarę elastyczną masą, po utwardzeniu w lampie jest twardy dzięki czemu jesteśmy w stanie przedłużyć paznokcia po rzez nakładanie go na odpowiednią formę. Masa żelowa jest dosyć ciężka oraz twarda, dlatego budowa musi mieć odpowiedni kształt, aby uniknąć problemu takiego jak uszkodzenia mechaniczne płytki paznokcia. Dzięki niemu możemy wykonać na paznokciach prawdziwe dzieła sztuki. Inną metodą jest również manicure akrylowy. Manicure akrylowy to metoda, która gwarantuje największą wytrzymałość płytki paznokcia spośród wszystkich technik. Tworzenie masy akrylowej polega na mieszaniu proszku z specjalnym płynem, a następnie precyzyjnym nakładaniu punktowo na paznokieć. Ta masa ściśle przylega do płytki, co odróżnia ją od żelu i hybrydy, eliminując ryzyko powstawania pęcherzyków powietrza czy odpryskiwania masy.

Zapraszamy do przeczytania naszego wcześniejszego wpisu Jesienne stylizacje – jak wyglądać modnie jesienią?

Dodaj komentarz