Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Nowoczesne meble do salonu: bestsellery roku 2017

Nowoczesne meble do salonu: bestsellery roku 2017

W gorączkowym okresie przedświątecznym sprzedawcy z branży meblarskiej notują zwiększone obroty. Dzieje się tak za sprawą dużego zainteresowania produktami typu nowoczesne meble do salonu, pokoi dziecięcych i młodzieżowych, które okazały się bestsellerami roku 2017. Oto krótkie podsumowanie topowych puf, foteli i worków sako.

keiko-filc-s2Bestsellery: materiały i surowce

Niespodzianką roku 2017 okazał się wielki “come back” filcu, który powrócił do łask za sprawą trendów folkowych. Modne ubrania, torebki, a nawet obuwie z filcu z ludowymi aplikacjami i wzorami, zainspirowały projektantów nowoczesnych mebli do wykorzystania tego surowca. Obecnie na rynku są dostępne fotele, pufy, a nawet sofy wykonane z filcu w modnych odcieniach szarości. Najlepiej sprzedającym się modelem z filcu był i nadal pozostaje Fotel Keiko S, który można kupić w sklepie internetowym pufy.pl.

Wysokie miejsce w rankingu materiałów i surowców zajęła, także nieustająco modna ekoskóra,. Klienci cenią ten materiał z uwagi na jego solidność i trwałość. Zalety ekoskóry sprawiają, że konsumenci chętnie kupują fotele i worki sako z tego materiału, mając na względzie aspekty ekologiczne, estetyczne i funkcjonalne. Najlepiej sprzedającym się produktem wykonanym z ekoskóry są kolorowe, wesołe i designerskie Worki Sako typu Mix.

Bestsellery: nowoczesne meble do salonu

W roku 2017 klienci kupowali najchętniej fotele relaksacyjne, które z uwagi na ciekawe wzornictwo i oryginalny design najchętniej są eksponowane w pokoju dziennym. Spośród szerokiej i urozmaiconej oferty nowoczesnych mebli do salonu zdecydowanie wyróżniają się fotele polskiego producenta o wdzięcznych nazwach: Fotel Lider i Fotel Elegant. Według konsumentów wysoka sprzedaż tych produktów wiąże się z ich uniwersalnością i atrakcyjnym wyglądem.  Fotele relaksacyjne pozwalają na ciekawą aranżację pokoju dziennego, dziecięcego lub młodzieżowego. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że te meble są wypełnione granulatem styropianowym, który idealnie dopasowuje się do pozycji osoby siedzącej na fotelu. Wysoki komfort użytkowania to najczęstszy argument, jaki podają klienci kupujący nowoczesne siedziska do salonu. Warto zwrócić uwagę także na inne produkty tego typu: Fotel Active, Fotel Viper i Fotel Maxi.

 

Dodaj komentarz