Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Nowe trendy w internetowych sklepach meblowych

Nowe trendy w internetowych sklepach meblowych

Okres wzmożonego ruchu w internetowych sklepach meblowych pozwala zauważyć nowe trendy i zjawiska w tej branży. Jednym z nich jest rozszerzenie asortymentu sklepów meblowych o nowoczesne siedziska relaksacyjne i dekoracyjne dodatki do domu. Obecnie w obydwu tych kategoriach prym wiedzie pufa worek, wypełniona granulatem styropianowym. Przyjrzyjmy się więc bliżej temu produktowi.

Pufa worek sako

Pufa worek: właściwości

Pufa worek jest typem worka sako, którego główne zalety są związane z jego wypełnieniem, czyli z granulatem styropianowym. Lekkość i plastyczność worka sako wpływa pozytywnie na jego popularność. Dzięki niewielkiej wadze produkt ten może być swobodnie przestawiany nawet przez małe dzieci. Natomiast plastyczność zapewnia wygodę i komfort użytkowania pufy. Podczas siedzenia granulat przemieszcza się wewnątrz pokrowca, dlatego użytkownik czuje, jak miliardy styropianowych kuleczek masują jego plecy. Granulat styropianowy zapewnia także  ochronę użytkownika przed kontaktem z zimnym podłożem, ponieważ ma właściwości izolacyjne.

Pufa worek, szczególnie w postaci mega poduchy do siedzenia lub worka sako o znacznych gabarytach, nadaje się nie tylko do siedzenia, ale także do leżenia. Jakie inne atuty ma worek sako? Konsumenci wymieniają pośród jego zalet wesołą, żywą kolorystykę oraz ciekawe, designerskie wzornictwo.

Pufa worek: zastosowanie

Worki sako, fotele relaksacyjne i pufy w kształcie piłek są najczęściej kupowane do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Jednak pufa worek ma wiele zastosowań, dlatego pojawił się nowy trend: zakup tego typu siedzisk, jako wyposażenia przestrzeni użytku publicznego. Kontrahenci internetowych sklepów meblowych to coraz częściej właściciele sal zabaw, klubów malucha, prywatnych żłobków i przedszkoli, ośrodków terapeutycznych i rehabilitacyjnych. Coraz popularniejszym zjawiskiem jest także ekspozycja puf i foteli relaksacyjcnych w tzw. strefach relaksu, jakie dla swoich klientów i pracowników urządzają przedsiębiorstwa i banki. Głównym celem takiej aranżacji w poczekalni i w strefie relaksu, jest zapewnienie komfortu osobom czekającym na załatwienie ważnej sprawy lub pracownikom, którzy chcą odpocząć podczas przerwy.

Najnowsze trendy

Stosunkowo nowym zjawiskiem w internetowej sprzedaży mebli jest promowanie produktów o niewielkiej wadze i obniżka cen ich wysyłki. Pufy, worki sako i poduchy do siedzenia z uwagi na swoją lekkość są towarem, który można wypromować właśnie w ten sposób, oczywiście z uwzględnieniem specjalnych umów z firmami kurierskimi. Również dodatki do wnętrz: poduszki, podnóżki, legowiska dla zwierząt i inne akcesoria wypełnione granulatem styropianowym, znajdują się w tej samej topowej grupie, co pufa worek.

Dodaj komentarz