Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Nowa kolekcja puf Jungle: siedziska do wnętrz i na zewnątrz

Nowa kolekcja puf Jungle: siedziska do wnętrz i na zewnątrz

Nowa kolekcja puf Jungle pojawiła się w sezonie wiosenno-letnim, ułatwiając klientom aranżację tarasów, balkonów i miejsc odpoczynku na świeżym powietrzu. Jej znakiem rozpoznawczym są niezwykle energetyczne kolory oraz unikalne egzotyczne wzory.

Kolekcja Jungle

Kolekcja Jungle: właściwości leżanki Naomi

Pufy, leżanki i fotele relaksacyjne z kolekcji Jungle są wypełnione cudownym kwiatowym wzorem oraz egzotycznymi ptakami, przywołującymi ciepłe wspomnienia z wakacji. Wśród siedzisk na na taras, werandę, balkon lub do ogrodu, wiedzie prym Fotel Naomi Jungle, będący najnowszym modelem wygodnej leżanki. Ten fotel relaksacyjny świetnie sprawdza się także jako wyposażenie nowoczesnych wnętrz. Leżanka Naomi jest bardzo funkcjonalnym meblem, który doskonale komponuje się zarówno we wnętrzach, jak i w strefach relaksu na zewnątrz. Fotel jest wykonany z najwyższej jakości materiału, który wizualnie przypomina elegancki aksamit, a w dotyku gruby welur. Wypełniony mięciutkimi kulkami granulatu zapewnia izolację od podłoża.

Kolekcja Jungle

Nowa kolekcja puf Jungle: zastosowanie we wnętrzach i na zewnątrz

Kolekcja puf i foteli Jungle wyróżnia się żywymi, mocnymi i energetycznymi kolorami. Te przepiękne i wygodne siedziska stają się ozdobą modnych aranżacji wnętrz i outdoorowych stylizacji. Ich uniwersalność, designerski wygląd oraz modne wzornictwo plasują je wysoko pośród mebli relaksacyjnych. Siedziska z tej kolekcji pasują zarówno do stylu nowoczesnego, jak i do wnętrz art-deco, boho czy też do aranżacji w stylu eklektycznym.

Pufy i fotele z nowoczesnych materiałów, takich jak te zastosowane w kolekcji Jungle, mają tę zaletę, że pasują do wielu modnych stylów aranżacyjnych. Dzieje się tak za sprawą szerokiej palety barw, nietuzinkowych kształtów i ciekawego wzornictwa. Na wskroś nowoczesne materiały dodają im uroku i atrakcyjności. Dlatego coraz częściej te innowacyjne produkty możemy dostrzec w aranżacjach w stylu skandynawskim, nowoczesnym, wielkomiejskim czy futurystycznym.

Te siedziska są bardzo lekkie, więc łatwo je przesuwać i przestawiać tam, gdzie w danej chwili są potrzebne. Niewielka waga puf wynika z zastosowanego wypełnienia, którym może być granulat styropianowy lub kształtka styropianowa. Wymiary siedzisk w kształcie kostek (Kostka Jungle) lub typu roller (Roller Jungle) pozwalają na wykorzystanie ich w niewielkich pomieszczeniach, bez ryzyka utraty komfortu użytkowania.

 

Dodaj komentarz