Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Jakie pufy dzieci lubią najbardziej?

Jakie pufy dzieci lubią najbardziej?

Rodzice bardzo chętnie kupują kolorowe pufy dla dzieci, ale często mają problem z wyborem odpowiedniego siedziska. Aby dobrze trafić z prezentem, warto dowiedzieć się, jakie pufy dzieci lubią najbardziej. Oto kilka pozycji z listy bestsellerów wśród nowoczesnych mebli relaksacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Pufy dla dzieci

Pufy dla dzieci: ulubione materiały

Nowoczesne pufy są wykonane z najrozmaitszych materiałów: poliestru, ekoskóry, pluszu lub nylonu. Ulubionym materiałem dzieci jest zdecydowanie plusz, który jest mięciutki i bardzo miły w dotyku. Szeroka paleta barw tego materiału sprawia, że każdy może wybrać kolor odpowiedni do aranżacji pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Co więcej, zewnętrzne pokrowce z pluszu są zdejmowane, a więc można je bez problemu wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba. Pluszowe fotele relaksacyjne i pufy dla dzieci są najpopularniejsze w grupie wiekowej 2-6 lat, natomiast starsi uczniowie preferują siedziska wykonane z ekoskóry i poliestru, ponieważ są odporne na zabrudzenia i ich żywiołową eksploatację. Hitem ostatnich lat stał się materiał teflonowy, który jest wodoodporny, dzięki czemu rodzice pozwalają dzieciom wynosić wygodne pufy do ogrodu, na taras, balkon czy na werandę. Takie siedzisko przydaje się również na pikniku, biwaku lub podczas wędkowania.

Pufy dla dzieci: ulubione modele

Wśród puf i foteli dla dzieci, które są bestsellerami, prym wiodą niskie pufy typu roller i kostka. Są to bowiem niezwykle popularne siedziska w przedszkolach, klubach malucha i salach zabaw. Coraz częściej kolorowe pufy kostki możemy spotkać w poczekalniach różnego typu, świetlicach szkolnych i w czytelniach dla dzieci. Ich zalety to niska waga oraz stabilność. Pufy w kształcie kostki oraz rollery są wykonane na bazie styropianowej kształtki. Nie posiadają żadnych ostrych krawędzi, a więc są całkowicie bezpieczne nawet dla maluszków. Ulubionym wzorem małych użytkowników jest wzór w literki i cyfry, który pomaga w nauce pisania, czytania i liczenia. Innym atrakcyjnym modelem jest worek sako, który dzięki temu, że jest wypełniony granulatem styropianowym, idealnie dopasowuje się do pozycji ciała użytkownika. Dzieciaki uwielbiają na nim siedzieć i leżeć podczas oglądania bajek, czytania książek lub w trakcie słuchania muzyki.

Dodaj komentarz