Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Jak wybrać odpowiedni worek sako?

Jak wybrać odpowiedni worek sako?

Jak wybrać odpowiedni worek sako?

Pufy ii różne wariacje na ich temat takie jak na przykład worki sako zyskują z roku na rok na coraz to większej popularności. Nie ma w tym nic dziwnego. Są one idealnym uzupełnieniem aranżacji nie tylko salonu ale również dziecięcego pokoju czy nawet sypialni. Warto jednak zastanowić się jak wybrać odpowiedni worek sako.

pufy sako

pufy sako

Zacznijmy od tego, że obecnie największą popularnością cieszą się worki sako obite eko-skórą. Wszystko poprzez stosunkowo atrakcyjną cenę oraz fakt, że materiał ten jest łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu oraz znakomicie się prezentuje. Zabrudzoną pufę wykonaną z eko-skóry wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką aby pozbyć się plam. Jedyną wadą tego rodzaju obicia jest fakt, że podczas upałów eko-skóra może kleić się do naszego ciała.

Drugą kategorię stanowią pufy z obiciem z tkaniny. Będą one dużo przyjemniejsze w dotyku. Sprawdzą się zatem w okresie zimowym czy też jesiennym kiedy to chcemy zagłębić się w wygodnym siedzeniu z ciepłą herbatą w ręku. Przed zakupem pufy z takim obiciem dobrze będzie się zorientować czy można ją łatwo ściągnąć i wyprać. Wszystkie pufy materiałowe w ofercie pufy.pl posiadają takową możliwość. Jeżeli w domu są dzieci to tego rodzaju worek sako lepiej dobrać w ciemnym odcieniu – będzie mniej znać zabrudzenia.

Kolejną istotną kwestią podczas wyboru jest rozmiar samego worka sako. Obecnie można spotkać modele niemal w każdym rozmiarze. Od bardzo małych dla najmłodszych aż po duże, które mogą pomieścić nawet dwie osoby. Trzeba tutaj zaznaczyć, że pufy większe są narażone na szybszą utratę sprężystości. Wszystko to związane jest z ich wypełnieniem, które to po czasie wgniata się. Wystarczy jednak dokupić specjalne wypełnienie i następnie zastąpić to stare nowym.

Istotny jest też kształt. Worki sako mogą przypominać duże poduchy lub też być w bardziej fantazyjnych kształtach które docenią szczególnie młodsi. Mogą bowiem przypominać piłkę do koszykówki lub siatkówki. Dostępne są również inne kształty.

Dodaj komentarz