Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Gdzie kupić zasłony szyte na wymiar?

Gdzie kupić zasłony szyte na wymiar?

  • przez

Zasłony – czym są?

Zasłony szyte na wymiar to obszyty kawałek tkaniny o odpowiednich rozmiarach. Szyte zasłony zawieszane są przy oknach, przy wannach lub prysznicach oraz we wnętrzach. A zawieszenie takiej zasłony powoduje nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru.

W przypadku zasłon okiennych stosuje się różne tkaniny: bawełniane, lniane, jedwabne, wiskozowe oraz poliestrowe. Zróżnicowane są również wzory, kolory, rodzaje splotu, struktury. W niektórych przypadkach występuje konieczność zastosowania tkanin specjalistycznych.

zasłony

Zasłony na okna do salonu i sypialni – na co zwracać uwagę?

Aby wybrać firany szyte, należy przede wszystkim uwagę zwrócić na połączenie estetyki z funkcjonalnością. Na wstępnym etapie najważniejszy jest wymiar zasłony, a wielkość okna. Zanim dokonasz wyboru przemyśl, do jakiego pomieszczenia potrzebujesz zasłon, a także określ dokładny rozmiar okien.

Warto też pomyśleć o tym jaką funkcję ma spełniać zasłona: funkcjonalną czy bardziej dekoracyjną . Od tego zależy dobór odpowiedniego metrażu tkaniny. Jeśli ważniejszy jest wizualny aspekt, skup się na materiałach, wzorach i barwach. Jeśli zwracasz uwagę na funkcjonalność, przemyśl, do którego miejsca zasłona ma dosięgać, czy chcesz by sięgała samego sufitu, jakie mają się tam znajdować marszczenia, a także jaki karnisz należy dopasować. Wtedy najważniejszą rolę odgrywa metraż (przykładowo, jeśli chcesz całkowicie przysłonić okno).

Najczęściej występującymi firanami są te, które sięgają do parapetu, kolejne to te znajdujące się poniżej linii parapetu, a także te bezpośrednio zwisające do podłoża. Jeśli wybrać zasłony, które mogą sięgać do ziemi, zostaw 2 cm miejsca ponad podłogą. Ułatwia to dbałość o czystość i jednocześnie podczas sprzątania nie naruszy się delikatnej struktury firany.

Zasłony szyte na wymiar

Jakie funkcje pełnią zasłony na okna?

Spełniają funkcje:

  • bariery chroniącej,
  • limitującą ilość światła i ciepła, wnikającego do pomieszczenia,
  • ochronną przed wzrokiem sąsiadów,
  • zawieszony na karniszu jest przykuwającą wzrok dekoracją okienną,
  • poprawne zawieszenie zasłon powoduje optyczne powiększenie okna.
firany

Szycie zasłon – gdzie znaleźć w Krakowie?

Zasłony szyte na wymiar można znaleźć w wielu miejscach w Krakowie. Jednak wielu klientów o uszycie udaję się do najlepszej firmy w Krakowie. Na ich stronie znajdziesz też akcesoria stworzone specjalnie z myślą o salonach, pokojach dziecięcych, a nawet kuchniach w konkurencyjnie niskich cenach. Czekają na Was dziesiątki atrakcyjnych wzorów i kolorów, które sprawią, że znalezienie wymarzonych tekstyliów nie sprawi Ci żadnego problemu, a zamówione firany i zasłony fantastycznie podkreślą styl aranżacji wybranego pomieszczenia Waszym domu lub mieszkaniu. W przypadku okna o niestandardowych wymiarach, możesz zlecić szycie firan. Określasz kolor, materiał, długość i szerokość firany . A jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej firanki dla siebie zgłaszasz się do nich po bezpłatne konsultacje.

https://zaslony-firany.pl/

Dodaj komentarz