Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Fotele młodzieżowe z motywem roślinnym

Fotele młodzieżowe z motywem roślinnym

Wśród młodzieży panuje moda na ekologię i style życia przyjazne naturze. Nastolatki szczególnie zwracają uwagę na topowe trendy, dlatego w ich otoczeniu najszybciej pojawiają się wszelkie nowinki wnętrzarskie, modowe i technologiczne. Jednym z nowych trendów są  fotele młodzieżowe z motywem roślinnym, eksponowanie w aranżacjach pokoi dla dzieci i dla nastolatków.

Fotele młodzieżowe

Topowe fotele młodzieżowe

Wśród foteli młodzieżowych wiedzie prym worek sako, który jest nie tylko wygodny, ale także designerski. Młodzieży podoba się przede wszystkim z uwagi na to, że w niczym nie przypomina klasycznego fotela ze sztywnym stelażem. Dodatkowym atutem jest jego plastyczność – to użytkownik wybiera pozycję, w jakiej chce siedzieć lub leżeć na worku sako. Najmodniejsze wzory worków sako nawiązują do natury: pędy bambusa, źdźbła trawy w powiększeniu lub kwitnące kwiaty, to najczęstsze ozdobne motywy tych foteli relaksacyjnych.

Fotele młodzieżowe zwracają na siebie uwagę żywą kolorystyka, oryginalnym designem i odważnymi wzorami. Motywy roślinne są bardzo angażujące i wyraziste, dlatego trzeba dobierać je z umiarem, bowiem podobnie jak wzory geometryczne bardzo łatwo mogą zdominować wystrój wnętrza. Dopasowanie wzoru siedziska do pozostałych elementów aranżacji nie jest trudne, bowiem na rynku jest dostępny szeroki wybór kolorów, wzorów oraz modeli foteli wypełnionych granulatem styropianowym.

mega sako modernBestsellery wśród foteli młodzieżowych

Fotele młodzieżowe to bardzo popularny produkt w branży meblarskiej, a najlepiej sprzedającymi się modelami są siedziska z motywem roślinnym. Fotel Solid Modern ozdobiony delikatnym kwiatowym wzorem w kolorze różowym, fioletowym i turkusowym, to absolutny hit ostatnich sezonów. Głównymi atutami tego fotela są: prosta forma, idealnie dobrane proporcje i nowoczesny design. Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie modnych motywów graficznych, nawiązujących do japońskich bladoróżowych kwiatów wiśni, czy delikatnych fioletowych kwiatów kopru z lekkimi przełamaniem limonki. Innym produktem, który cieszy się popularnością wśród młodzieży, jest Pufa Sako Modern z motywem bambusowych łodyg. Równie modna jest nieco większa Pufa Mega Sako Modern ozdobiona wzorem kwitnących lawendowych pól w Prowansji.

 

 

Dodaj komentarz