Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Fotele młodzieżowe z motywem roślinnym: na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Fotele młodzieżowe z motywem roślinnym: na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pufy i fotele młodzieżowe z motywem roślinnym zyskują coraz większa popularność. Kupują je przede wszystkim ci, którym bliska jest troska o ekologię i życie w zgodzie z naturą. Ale nie tylko miłośnicy przyrody sięgają po przedmioty z kwiecistym lub owocowym wzorem. Wybierają je również osoby, które w zaciszu domowym chcą po prostu mieć blisko siebie wizerunki natury, by ukoić wzrok i nerwy. Czym się kierować wybierając fotele młodzieżowe i pufy z motywem roślinnym? Oto wskazówki, które ułatwią zakup.

fotele młodzieżowe

Fotele młodzieżowe z motywem roślinnym: zastosowanie

Podczas wyboru motywu roślinnego umieszczonego na meblach istotna jest jedna, prosta zasada: im mniej – tym lepiej. Nie znaczy to, że należy go całkowicie unikać, ale zdecydowanie lepiej będzie, jeśli zdecydujemy się na maksymalnie trzy elementy z tym wzorem. Motyw roślinny bywa bardzo ekspansywny: przyciąga wzrok i łatwo może zdominować wnętrze. Wyjątkową ostrożność należy zachować wybierając produkty ozdobione kwiatami. Drobny kwiatowy wzór pasuje niemal do każdego wnętrza, natomiast duże elementy trudno dopasować, zwłaszcza jeśli są w intensywnym kolorze.

Wprawdzie motyw roślinny jest najczęściej eksponowany na dodatkach typu: zasłony, obrusy, wazony, lampy czy pościel, ale warto zwrócić uwagę także na meble o większych gabarytach. Bardzo modne stały się ostatnio fotele młodzieżowe, wypełnione granulatem, ozdobione wzorem roślinnym. Te nowoczesne meble mogą stać się ważnym elementem wystroju pokoju dziewczęcego, sypialni lub salonu o kobiecym charakterze.

Fotele młodzieżowe z motywem roślinnym: wskazówki

Przed zakupem warto dokładnie obejrzeć meble z motywem roślinnym, bowiem często się zdarza, że wzór jest powielany fragmentarycznie. Jeśli wzór jest niedokładny to na większej płaszczyźnie niedoróbki będą niestety widoczne i mebel zamiast zdobić,  będzie szpecić salon. Drugim aspektem, na jaki należy zwrócić uwagę jest informacja o producencie, o gwarancji, o rodzaju materiału oraz warunkach jego użytkowania. Dane kontaktowe do producenta mogą okazać się przydatne, gdy na przykład zapragniemy pozyskać poduszki z tym samym motywem roślinnym, jakim zostały ozdobione fotele młodzieżowe.

Dodaj komentarz