Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Największy wyciek GTA VI – Rockstar Games załamane!

Największy wyciek GTA VI – Rockstar Games załamane!

Największy wyciek GTA VI – Rockstar Games załamane! Leak informacji o grze możemy nazywać jednym z większych w historii gier. Nic dziwnego, że filmy prezentujące gameplay nadchodzącego Grand Theft Auto VI szybko zawładnęły internetem. Gdy napięcie opadło, wydało się, kto stoi za kradzieżą danych Rockstar Games, jest to prawdopodobnie 16-letni Brytyjczyk!

Grand theft auto VI

Co zawiera wyciek GTA VI?

Gameplay, modele , misje i pojazdy — to jedynie część z rzeczy, które ukazały się w wycieku danych GTA VI. Około 100 filmów będących własnością studia Rockstar Games wyciągnięto z platformy do komunikacji wewnętrznej – Slacka. Zaraz po wypłynięciu danych większość graczy wątpiła w autentyczność przecieku. Wszystkie zwątpienia rozwiali twórcy Grand Theft Auto, masowo blokując wszystkie nagrania z wycieku gry.

Z internetu zniknął także post młodego cyberprzestępcy, który opublikował materiały na portalu GTAforums. Sytuacją zainteresował się LegacyKillaHD, redaktor który jest w bliskiej relacji z Rockstar Games. Po wywiadzie z budowniczymi produkcji GTA 6, określił ich stan jako „Załamani”.

Okej, ale wróćmy do GTA 6. Wygląda na to, że na grę czekają niemalże wszyscy, a przynajmniej większość użytkowników korzystających z Twittera. Wpis potwierdzający wielki wyciek GTA 6 treści z wewnętrznych serwerów jest obecnie najpopularniejszym postem z kategorii „gaming” – polubiło go ponad milion osób. Wynik ten robi ogromne wrażenie, zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, iż od publikacji minęły zaledwie trzy dni.

materiałach wideo

Grand Theft Auto VI- powrót do korzeni Rockstar Games

Przyjmując, iż materiały nie są fałszywe, uwierzytelni to pełno spekulacji dotyczących Grand Theft Auto VI. Główną bohaterką w następnym Grand Theft Auto będzie kobieta z latynoskim pochodzeniem. Studio Rockstar jest na dosyć pierwotnym etapie tworzenia, więc nie ma co przyzwyczajać się do modelu bohaterów ukazanego na wyciekach.

Z kolei drugim bohaterem w grze ma być męska postać, którą także możemy zobaczyć na materiałach. Kolejną spekulacją uwierzytelnioną przez wypływ informacji jest miejsce rozgrywki GTA VI. Nowa akcja Grand Theft Auto zabierze do Vice City, miasta przypominającego Miami oraz produkcje z 2002 roku.

Zobacz nasz poprzedni artykuł – Sieć 5G, a ryzyko zachorowania na nowotwór

2 komentarze do “Największy wyciek GTA VI – Rockstar Games załamane!”

  1. Pingback: Rosja chce strzelać do Starlinków Elona Muska -

  2. Pingback: Dlaczego warto nosić etui na telefon

Dodaj komentarz