Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Czym jest i do czego wykorzystać folię stretch?

Czym jest i do czego wykorzystać folię stretch?

Czym jest i do czego wykorzystać folię stretch?

Materiałów służących do zabezpieczenia produktów do wysyłki jest obecnie na rynku całkiem sporo. Znajdą się tam zarówno różnorakiego rodzaju profesjonalne rozwiązania dedykowane transportowi konkretnych produktów jak i bardziej uniwersalne, które można wykorzystać również w innych celach. Przedstawicielem tej ostatniej grupy jest z całą pewnością folia stretch. W związku z tym w tym artykule postaramy się wam przybliżyć czym jest i do czego wykorzystać folię stretch.

Czym jest i do czego wykorzystać folię stretch

Czym jest i do czego wykorzystać folię stretch

Zacznijmy od sprecyzowania kilku wyróżniających cech folii stretch. Z całą pewnością folia tego rodzaju odznacza się bardzo dobrą elastycznością. Dzięki temu bez problemu można ją dopasować o przedmiotów o bardzo różnych kształtach – nawet takich niestandardowych. Oprócz tego folia stretch odznacza się sporą przyczepnością. Bardzo łatwo przylega do podłoża dzięki czemu proces pakowania przedmiotów staje się szybki i przyjemny. Użycie folii stretch sprawia, że posiłkowanie się dodatkowym klejem czy też innym systemem mocowań jest zwyczajnie zbyteczne. Oprócz tego folia stretch to bardzo wytrzymały i stabilny materiał.

Na sklepowych półkach najczęściej można spotkać folię stretch w wersji przezroczystej. Nie znaczy to, że nie ma innych możliwości. W sklepach takich jak – https://e-hurtownia-opakowan.pl/folia-stretch.html dostępna jest folia stretch na przykład w czarnym kolorze. Taki kolor sprawia, że produkt w środku chroniony jest przed działanie promieniowania ultrafioletowego. Oprócz tego chroni ona zawartość przesyłki przed wścibskim wzrokiem innych osób. Jeżeli zatem zależy nam na dyskrecji to folia taka sprawdzi się znakomicie.

Folia stretch występuje też w wersji do ręcznej aplikacji jak i takiej przeznaczonej do maszynowego owijania.

Jej zastosowanie jest niezwykle szerokie. Można za jej pomocą zabezpieczyć zarówno małe przedmioty do wysyłki jak i też duże gabarytowo meble. Zabezpieczenie dużych gabarytowo przedmiotów o nieregularnym kształcie przy użyciu foli stretch staje się po prostu zwykłą formalnością.

Folia stretch sprawdzi się również podczas wysyłania przesyłek zbiorczych aby zabezpieczyć wszystkie paczki na jednej palecie. Stanowi zatem bardzo efektywną i szybką metodę zabezpieczania różnego rodzaju produktów do transportu.

Dodaj komentarz