Przejdź do treści

Jak sprzedawać w Internecie

Jak sprzedawać w internecie

Strona główna » Business Management Kraków opinie

Business Management Kraków opinie

BM czyli Business Management Sp. J. to firma zapewniająca dostęp do portalu informacyjnego o nazwie  EGPP (Ekonomia Gospodarka Przepisy Praca). Portal oferuje pomoc przedsiębiorcom z Krakowa oraz okolic w szybkim rozwoju firmy, dla tych, którzy szukają pomocy w zakresie prawa i zarządzania firmą. Business Management dzięki bogatej ofercie poradników i interpretacji prawnych może być przydatny dla każdego przedsiębiorcy oraz pracowników administracji publicznej. Zgromadziliśmy dla Państwa opinie na temat portalu EGPP (Ekonomia Gospodarka Przepisy Praca) oraz firmy Buissness Managment Kraków oferującej dostęp do serwisu i platformy szkoleniowej.
Dane portalu Business Management Kraków – Opinie o firmie Business Management Kraków:

 

Business Management – co zawiera dostęp do portalu

Zanim przejdziemy do opinii na temat Business Management Kraków, przyglądnijmy się ofercie portalu EGPP. Co możemy zyskać rejestrując się na platformie oferowanej przez Business Management Kraków? Serwis daje nam dostęp do:

 • Ponad 15000 artykułów i porad.
 • Porady prawników i ekspertów online.
 • Komentarze, interpretacje oraz wyjaśnienia ustaw, rozporządzeń i przepisów.
 • Baner reklamowy oraz cotygodniowy Newsletter.
 • Dostęp do kodeksów pracy oraz zmian w prawie pracy.
 • Aktualizacje ustaw, rozporządzeń, a także aktów prawnych.
 • Business Management daje dostęp do certyfikowanych szkoleń oraz Ebooków do pobrania.
 • Serwis prezentowany przez Business Management zawiera wzory dokumentów oraz kalkulatory np. wynagrodzeń.

 

Business Management opinie o firmie – nasza recenzja portalu EGPP.

Skąd Dowiedzieliśmy się o firmie Business Management z Krakowa? Około rok temu szef naszej firmy wykupił abonament do portalu doradczego firmy Business Management. Z portalu oczywiście mogą korzystać wszyscy pracownicy, ale zakupiony był z przeznaczeniem dla działu księgowości i kadr.

Naszym zdaniem, że jak na takie rozwiązanie on line, portal się sprawdza. Po pierwsze dość spory wybór różnego rodzaju pism i umów, które można sobie pobrać. Na pewno zaletą jest to, że są one dokładnie omówione, z podpowiedziami – na co i jakim przypadku zwracać uwagę, skoro umowa z przewoźnikiem zagranicznym jest zupełnie różna jak z krajowym, a u nas zasadniczo umowy w obu przypadkach stosowało się takie same. Zakres udostępnianych na portalu dokumentów jest naprawdę spory. Do tej pory wszelkie umowy konstruowaliśmy w ramach firmy, czasem z pomocą prawnika, teraz większość z nich została aneksowana, na te które mamy udostępnione przez Business Management. Nasza opinia o firmie Business Management była początkowo neutralna, lecz pracownicy szybko zaczeli sobie chwalić merytoryczność prezentowanych przez Business Management Kraków wiadomości.

Business Management – co zawiera dostęp do portalu opinia wideo.


Powyższy firm prezentuje ofertę portalu Business Management. Jaka jest Państwa opinia na temat jego oferty?
 

Dostęp do portalu Business Management Kraków– opinia czy warto

Czy warto zapłacić za pełen dostęp do portalu oferowanego przez Business Management z siedzibą w Krakowie? Cena poszczególnych pakietów jest wysoka, jednak w rozłożeniu miesięcznym dostęp do portalu nawet dla małej firmy wydaje się stosunkowo niski.

 • Ważnym dla nas aspektem jest też mocno rozbudowany dział prawny, począwszy od prawa pracy po prawo gospodarcze. W naszej opinii Business Management Kraków wyróżnia się swoją ofertą na tle konkurencji, co bardzo doceniliśmy w okresie fali fake newsów. Merytoryczność informacji prezentowanych w serwisie EGPP, była zawsze na wysokim poziomie.
 • Kolejną rzeczą na którą warto zwrócić uwagę jest to, że użytkownik ma dostęp do wielu analiz rynkowych, raportów wraz z wyjaśnieniami Urzędów, interpretacji ustaw i przepisów. Do tego różnego rodzaju kalkulatory, wskaźniki i druki, które z pewnością też niejednemu mogą się przydać.
 • Jednym z atutów firmy Business Management Kraków jest dobrze rozbudowany dział prawa pracy, z czego ja akurat najczęściej korzystam. Aktualne przepisy i porady, doradztwo z zakresie wynagrodzeń, urlopów, zwolnień, bhp, przysługujących świadczeń, pracy z cudzoziemcami czy zatrudniania osób niepełnosprawnych, co nam się bardzo przydało, ponieważ nasza firma zatrudnia i jednych i drugich. Ponadto można się wesprzeć aktualnymi informacjami o zmianach w prawie, informacjami na temat istotnych i precedensowych wyroków Sądów czy Trybunału Konstytucyjnego.

 

Wady i zalety Business Management – opinia.

Uważam – jako stały już odbiorca i użytkownik serwisu doradczego firmy BM, że jest to profesjonalne narzędzie doradcze, wysoko oceniam jego jakość. Jest kilka małych aspektów do poprawy (moim zdaniem) jak chociażby wspomniana ilość szkoleń, czy też brak funkcji sortowania tematów na stronie, jak też samej wyszukiwarki, ale są to tylko niuanse. To właśnie dlatego moja opinia na temat Business Management jest pozytywna. Przeważa zdecydowanie wartość merytoryczna, a przede wszystkim wiedza osób które ten serwis doradczy tworzą.

Business Management Kraków – opinia na temat jakości porad prawnych.

My w firmie najczęściej korzystamy z konsultacji z zakresu finansów, tutaj najczęściej dział księgowości się wspomaga, a z tego co wiem niejednokrotnie sam szef też zwracał się z pytaniami.

Dzięki pomocy doradcy w ubiegłym roku udało nam się pozyskać dodatkowe środki unijne na rozwój firmy oraz jej reklamę.  Taką podpowiedź otrzymaliśmy właśnie od doradców firmy Business Management i z tej też możliwości skorzystaliśmy. Nasz doradca oferował nam również pomoc w uzyskaniu kredytu na rozwój i leasingu, choć jak do tej pory nie skorzystaliśmy, jednak kto wie co będzie w przyszłości?

Szkolenia oferowane przez Business Management Kraków – opinia czy warto?

Doradcy udzielają pomocy w kilku dziedzinach, nie tylko finansów, ale nasza firma głównie korzystała z tej pomocy. Przed nami natomiast seria szkoleń, które też serwis udostępnia w ramach abonamentu. Szkoleń jest kilka i na pewno z kilku skorzystamy, nie mniej jednak uważam, że oferta powinna być w tym przypadku znacznie szersza.  Są oczywiście plusy, jakim jest szkolenie bez dopłat nielimitowanej liczby osób, natomiast w tym zakresie oferta powinna być bardziej atrakcyjna, najlepiej poszerzona o różnego rodzaju szkolenia branżowe, może nawet dodatkowo płatne, natomiast Klient nie szukałby już tego w innych miejscach.

Opinia naszej firmy na temat szkoleń oferowanych przez Business Management Kraków jest zadowalająca ponieważ Business Management Kraków pomógł naszym pracownikom doskonalić swoje umiejętności, nawet w okresie, gdy przebywali na kwarantannie lub odbywali prace w systemie zdalnym.

Przykładowe szkolenia i certyfikaty jakie można uzyskać na stronie EGPP oferowane przez Business Management – czy warto inwestować czas na platformę EGPP. Nasza opinia.

Podsumowanie naszej opinii o Business Management Kraków.

Nasza opinia – Całokształt usług oferowanych przez Business Management oceniam pozytywnie. Jest to naprawdę duża pomoc, szczególnie gdy ktoś rozpoczyna swoją przygodę z przedsiębiorczością. Nasza firma istnieje na rynku kilka lat, ale też jak się okazało, takie doradztwo bardzo nam się przydało, chociażby w kwestii pozyskania dotacji, co też przyczyniło się z znacznym stopniu do rozwinięcia firmy, wejścia na rynek zagraniczny i przede wszystkim na znacznym zwiększeniu zatrudnienia.

 

Nasze plany związane z Business Management Kraków – opinia zarządu.

W kolejnych latach planujemy wejść na rynek azjatycki i zapewne to przedsięwzięcie będzie dużo wcześniej przygotowywane i na pewno z pomocą zespołu doradców z Business Management.

Wyraź swoją opinię o firmie Business Managment Kraków

Wyraź swoją opinię o firmie Business Managment Kraków oraz serwisie EGPP w komentarzy, aby pomóc innym.

Jakie są Państwa opinie na temat firmy Business Managment Kraków?  Zachęcamy do podzielenia się swoimi odczuciami na temat tej firmy z Krakowa.

23 komentarze do “Business Management Kraków opinie”

  1. Też dodam opinię o business management kraków. Baza wiedzy jest wystarczająca i przede wszystkim aktualna, można polegać na wszystkich informacjach. Powiem, że ja nie szukam już w innych miejscach niczego, korzystam głownie z Egpp.pl. Szkoleń jest kilka, nie pamiętam, trzeba sobie to sprawdzić.

 1. Polecam firmę Business Management. Informacje zawsze na czasie, dużo ciekawych materiałów i narzędzi. Szkoleń tez jest kilka, my w firmie przeszkolilismy wszystkich nowych pracowników z BHP. Daję opinię pozytywną.

 2. Serdecznie polecam firmę Buissness Managment Kraków. korzystam z ich głównego narzędzia-portalu prawnego już od roku i uważam, że przydaje mi się on podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

 3. Korzystam, polecam. Ogólnie serwis w porządku, jest kilka bardzo ciekawych usług, aczkolwiek dobrze byłoby dodać trochę więcej szkoleń branżowych. Polecam reklamę na portalu, dobrze się sprawdza.

 4. Business Management Kraków, polecił mi jakiś czas temu znajomy, korzystał z kilku ich usług. Ja zdecydowałem się na abonament portalu prawnego, z którego korzystam wraz ze swoimi pracownikami, dużo informacji jest na temat tarczy antykryzysowej i pomocy z ZUS-em z tym związanym.

Dodaj komentarz